Windows 10?
Wat als ik geen andere PC en windows 10 doet het niet? Wat nu??? :(( Ik wilde Windows 10 Opnieuw installeren maar heb geen USB of Andere PC en Laptop
8 antwoorden
-
- +
- 0
- -
Een niet werkende computer is altijd een ramp! Maar hopelijk kan je iets meer info geven. Wat doet het nog wel? Je doet de computer aan, wat gebeurd er dan? - @Kasander1 Ik wilde Windows 10 installeren maar heb geen USB of een andere PC
(((
BIOS doet het nog - Bedoel je dat je geen usb-stick hebt? Die heb je, samen met de installatie-files van W10 en een productnummer, nodig. Anders zal het gewoon niet gaan.
- @Kasander1 ja.
jammer
Heb ook geen tweede computer voor de win10 installatie..
Is er ook een andere manier? - Ineens had ik een helder moment! (Ik ga er dan wel even van uit dat je nog geen licentie hebt van Windows 10 en dat je bedoelde dat je geen usb-stick hebt.)
https://tinyurl.com/CT111220a - Ik hoop dat je niet bedoelde dat je computer geen usb-poort heeft want dan ben ik heel nieuwsgierig welk merk/type het is.
- @Kasander1 een MSI infinite 9th Game PC waar ik Gta V en Battlefield V altijd speel
Mijn 13 jarige @#% zus heeft ook de registery verwijdert - Ok, je computer heeft dus usb aan boord. Daarbij mag ik er vanuit gaan dat er Windows 10 op staat, ook al is het niet meer opstartbaar.
Dan zit er maar een ding op voor je en dat is iemand anders een usb-stick op laten zetten met de installatie van Windows 10. Je hebt dan geen licentie nodig. Die andere moet eerste een iso binnen halen. Dat gaat gemakkelijk op https://tinyurl.com/CT131220f. Daarmee kan de persoon een usb vullen. Dat is te volgen op https://tinyurl.com/CT131220y.
Helaas zal je dan wel alle drivers handmatig bij elkaar moeten gaan zoeken wat een aardig klusje kan worden.
Beantwoord deze vraag
Gerelateerde vragen
- ik ben mijn wachtwoord kwijt van mijn administratoraccount op mijn pc en heb geen andere accounts erop?
- Help na crash windows geen herstelpunten?
- Standaard app kiezen Windows 10 lukt niet?
- Recovery-probleem door Windows 10?
- Draadloos toetsenbord en muis werkt niet meer?
- Onverplaatsbare bestanden nemen meer dan de helft van mijn schijf in, wat is de oorzaak en wat kan iker aan doen?
- Hoe krijg windows 10 verder opgestart?
- XP installeren na Windows 10?