Op 20 augustus rolt Samsung Pay uit in Zuid-Korea, het thuisland van Samsung. Op 28 september volgen de Verenigde Staten. De dienst komt ook naar Europa, maar wanneer Samsung Pay naar Nederland komt is niet bekend.
Waar winkeliers hun betaalautomaten moeten aanpassen om Apple Pay er werkende op te krijgen, werkt Samsung Pay met 'alle betaalautomaten waar je een pas doorheen kan halen'.
Contactloos
Je houdt je Samsung-toestel tegen een pinautomaat aan om een contactloze betaling te doen. Om deze af te ronden, moet je bevestigen met de vingeradrukscanner. Verder is er beveiliging tegen malware dankzij Samsung Knox.
Samsung Pay is te gebruiken met de onlangs aangekondigde Galaxy Note S6 Edge+ en de Note 5. De 'gewone' S6 en S6 Edge kunnen er ook gebruik van maken na een software-update.